Dodanie objednávky

Ako m├┤┼żem sledova┼ą doru─Źenie svojej objedn├ívky?
Stav va┼íej objedn├ívky m├┤┼żete sledova┼ą pomocou jej sledovacieho ─Ź├şsla na webovej str├ínke GLS. Sledovacie ─Ź├şslo zasielame na e-mailov├║ adresu, ktor├║ ste uviedli po─Źas procesu objedn├ívky. Ak sa v├ím na┼íe spr├ívy nezobrazuj├║, skontrolujte si prie─Źinok so spamom alebo n├ím nev├íhajte nap├şsa┼ą na [email protected]
Moja objedn├ívka e┼íte nebola doru─Źen├í, ─Źo m├ím robi┼ą?
Po odoslan├ş objedn├ívky na na┼íej webovej str├ínke je va┼ía objedn├ívka zvy─Źajne do 2-3 dn├ş spracovan├í a odoslan├í na doru─Źenie

N├ísledne dostanete e-mail so sledovac├şm ─Ź├şslom, ktor├ę v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą stav va┼íej objedn├ívky na webovej str├ínke GLS. Zoh─żadnite, pros├şm, odhadovan├Ż ─Źas doru─Źenia poskytnut├Ż dopravcom, ktor├Ż sa zvy─Źajne pohybuje v rozmedz├ş 2-5 pracovn├Żch dn├ş

Ak sme prekro─Źili ─Źas spracovania a doru─Źenia va┼íej objedn├ívky, nev├íhajte n├ís kontaktova┼ą na adrese [email protected].
Ne┼żijem v Slovensko, m├┤┼żem si aj tak objedna┼ą?
├üno, doru─Źujeme do v┼íetk├Żch kraj├şn sveta. M├┤┼żete po┼żiada┼ą o doru─Źenie do ktorejko─żvek krajiny.
Kto doru─Ź├ş moju objedn├ívku?
Na Slovensko sa na┼íe z├ísielky doru─Źuj├║ prostredn├şctvom GLS.
Ko─żko stoj├ş preprava mojej objedn├ívky?
Doru─Źenie do Slovensko je pri v┼íetk├Żch objedn├ívkach bezplatn├ę. V├Żnimkou s├║ ┼ąa┼żko dostupn├ę regi├│ny Slovensko

Doru─Źenie do in├Żch kraj├şn a ┼ąa┼żko dostupn├Żch oblast├ş je spoplatnen├ę pod─ża sadzieb dopravcu. Poplatky za dopravu n├íjdete v n├íkupnom ko┼í├şku po─Źas objedn├ívky
Existuj├║ nejak├ę dodato─Źn├ę poplatky za dopravu?
Nie, na┼ía spolo─Źnos┼ą hrad├ş clo. Ak pri doru─Źen├ş tovaru dostanete fakt├║ru za clo, kontaktujte n├í┼í z├íkazn├şcky servis a vyrie┼íte tento probl├ęm.

Platba objednávky

Ako m├┤┼żem zaplati┼ą za objedn├ívku?
Pon├║kame tieto sp├┤soby platby:

Kreditn├ę karty: M├┤┼żete bezpe─Źne zaplati┼ą za svoju objedn├ívku zadan├şm ├║dajov o karte na webovej str├ínke platobn├ęho syst├ęmu Stripe.

PayPal: M├┤┼żete pohodlne zaplati┼ą za objedn├ívku pomocou platobn├ęho syst├ęmu PayPal priamo v ko┼í├şku.
S├║ platby na webovej str├ínke bezpe─Źn├ę?
├üno, v┼íetky online transakcie prebiehaj├║ prostredn├şctvom zabezpe─Źen├ęho internetov├ęho pripojenia a po─Źas spracovania s├║ ┼íifrovan├ę. Z d├┤vodu v├Ą─Ź┼íej bezpe─Źnosti neuklad├íme ├║daje o va┼íej karte. Viac inform├íci├ş n├íjdete na na┼íich z├ísad├ích ochrany osobn├Żch ├║dajov .
Kde m├ím zada┼ą propaga─Źn├Ż k├│d?
Propaga─Źn├Ż k├│d sa zad├íva v n├íkupnom ko┼í├şku pri pokladni.
Ako m├┤┼żem z├şska┼ą propaga─Źn├Ż k├│d?
Propaga─Źn├Ż k├│d m├┤┼żete z├şska┼ą prihl├ísen├şm sa k odberu noviniek na na┼íej webovej str├ínke. ─îasto zasielame tajn├ę propaga─Źn├ę k├│dy na zad├ívanie objedn├ívok predplatite─żom v na┼íom zozname adres├írov.
M├┤┼żem v objedn├ívke pou┼żi┼ą viacero propaga─Źn├Żch k├│dov?
Nie, pri pokladni m├┤┼żete pou┼żi┼ą len jeden propaga─Źn├Ż k├│d.
Mo┼żno z─żavu z propaga─Źn├ęho k├│du kombinova┼ą so z─żavami na webovej str├ínke?
├üno, ak s├║ na webovej str├ínke aktu├ílne k dispoz├şcii propaga─Źn├ę akcie alebo z─żavy, m├┤┼żete ich pou┼żi┼ą spolu s propaga─Źn├Żm k├│dom.

Vr├ítenie a v├Żmena tovaru

Z├ísady vr├ítenia a v├Żmeny tovaru
Na┼íe pravidl├í v├Żmeny a vr├ítenia n├íjdete na tejto str├ínke
M├┤┼żem si vymeni┼ą objedn├ívku?
Ak dostanete chybn├Ż alebo po┼íkoden├Ż tovar, m├┤┼żete si ho vymeni┼ą. V takom pr├şpade n├ím mus├şte objedn├ívku vr├íti┼ą. Bezplatne v├ím vyrob├şme a za┼íleme nov├ę tapety, ktor├ę nahradia tie chybn├ę

Upozornenie:Je ve─żmi d├┤le┼żit├ę, aby ste tapetu pri prevzat├ş a pred zavesen├şm d├┤kladne skontrolovali, preto┼że tapetu, ktor├í u┼ż bola aplikovan├í na stenu, nebudeme m├┤c┼ą vymeni┼ą. Nezabudnite tie┼ż, ┼że na iniciovanie vr├ítenia m├íte 14 dn├ş odo d┼ła prijatia objedn├ívky.
Dostal som chybn├Ż tovar. ─îo m├ím robi┼ą?
Ak ste dostali chybn├Ż tovar, m├┤┼żete si uplatni┼ą pr├ívo na jeho v├Żmenu alebo vr├ítenie do 14 dn├ş od prijatia tapety. Ak chcete tento proces iniciova┼ą, kontaktujte n├ís e-mailom. N├í┼í mana┼ż├ęr v├ím poskytne ─Ćal┼íie pokyny, ako v tomto pr├şpade postupova┼ą.
Ako vykona┼ą refund├íciu?
O vr├ítenie pe┼łaz├ş za objedn├ívku m├┤┼żete po┼żiada┼ą do 14 dn├ş od prijatia tovaru, ak ste dostali chybn├Ż alebo po┼íkoden├Ż v├Żrobok. Ak to chcete urobi┼ą, kontaktujte n├ís e-mailom. N├í┼í mana┼ż├ęr v├ím vysvetl├ş, ako v tomto pr├şpade postupova┼ą.
Ktor├Ż v├Żrobok sa pova┼żuje za chybn├Ż?
Za chybn├ę sa pova┼żuj├║:
- tapety, ktor├ę maj├║ r├┤zne farby na r├┤znych dla┼żdiciach;
- po┼íkoden├ę alebo roztrhan├ę tapety;
- ste dostali neúplnú objednávku;
- ste dostali obraz, ktor├Ż ste si neobjednali.

Probl├ęmy s objedn├ívan├şm

Neobdr┼żal som potvrdenie objedn├ívky. ─îo m├ím robi┼ą?
Ak ste nedostali potvrdenie objedn├ívky, m├┤┼że to by┼ą sp├┤soben├ę technickou poruchou. Po┼ílite n├ím e-mail a dostanete potvrdenie objedn├ívky od n├í┼ího mana┼ż├ęra.
M├┤┼żem svoju objedn├ívku zmeni┼ą alebo zru┼íi┼ą?
Objedn├ívku m├┤┼żete zmeni┼ą alebo zru┼íi┼ą e┼íte pred jej odoslan├şm do tla─Źe. Zvy─Źajne sa tak stane nieko─żko hod├şn po odoslan├ş objedn├ívky na webovej str├ínke{br}{br} Kontaktujte n├í┼ího e-mailov├ęho mana┼ż├ęra a op├Żtajte sa na mo┼żnos┼ą vykonania zmien v objedn├ívke. Ozn├ímte n├ím to hne─Ć, ako zist├şte chybu v objedn├ívke.
Ako sledova┼ą stav mojej objedn├ívky?
Na e-mailov├║ adresu uveden├║ pri zad├ívan├ş objedn├ívky zasielame ozn├ímenia o v┼íetk├Żch zmen├ích stavu va┼íej objedn├ívky{br}{br} Ak sa v├ím tieto e-maily nezobrazuj├║, skontrolujte si prie─Źinok s nevy┼żiadanou po┼ítou. Okrem toho nev├íhajte nap├şsa┼ą n├í┼ímu mana┼ż├ęrovi e-mail s ak├Żmiko─żvek ot├ízkami.

Otázky o obrazoch

Ako m├í vyzera┼ą fotografia na tla─Ź?
─î├şm lep┼íia je fotografia, t├Żm jasnej┼í├ş a kvalitnej┼í├ş je v├Żtla─Źok. Ak je fotografia pr├şli┼í mal├í, upozorn├şme v├ís na to
Chcem si objedna┼ą pl├ítno bez r├ímu. Je to mo┼żn├ę?
├üno, na va┼íu ┼żiados┼ą m├┤┼żeme vyrobi┼ą pl├ítno bez r├ímu. V pozn├ímkach k objedn├ívke uve─Ćte "nepotrebujem r├ím" alebo kontaktujte n├í┼ího mana┼ż├ęra.
Bude ma┼ą obr├ízok r├ím?
Pred├ívame obrazy na nosidl├ích - ide o dreven├Ż r├ím, na ktorom je pl├ítno napnut├ę. Tento obraz nie je potrebn├ę r├ímova┼ą, m├┤┼żete ho zavesi┼ą priamo na stenu.
M├┤┼żem si k obr├ízku objedna┼ą r├ím?
Nepredávame rámy na obrázky
Ako bud├║ vyzera┼ą strany obrazu?
Na natiahnutie pl├ítna na nosidl├í bez po┼íkodenia obrazu pou┼ż├şvame zrkadlov├Ż obraz.
Ako zavesi┼ą obraz na stenu?
Obraz m├┤┼żete zavesi┼ą na skrutky. Na tento ├║─Źel k na┼íim obrazom priklad├íme ├║chytky, ktor├ę v├ím umo┼żnia obraz pohodlne zavesi┼ą.
Na ak├Ż materi├íl tla─Ź├şte obr├ízky?
Na objedn├ívku s├║ k dispoz├şcii dva typy materi├ílu: Economic Canvas - hust├Ż a odoln├Ż materi├íl na digit├ílnu tla─Ź, identick├Ż s maliarskym pl├ítnom, vodoodoln├Ż povrch, realistick├í reprodukcia detailov, stredne zrnit├Ż materi├íl. Premium Canvas - ┼ítrukt├║ra pripom├şna maliarske pl├ítno (prepleten├ę mal├ę vl├íkna). M├Ąkk├í, detailn├í reprodukcia obrazu na matnom povrchu.
─îo je ekonomick├ę pl├ítno?
Je to lacnej┼íia verzia pl├ítna. Je odolnej┼íie a odolnej┼íie vo─Źi vlhkosti, ale jeho povrch nem├í tak├║ v├Żrazn├║ ┼ítrukt├║ru ako pl├ítno Premium
─îo je Premium Canvas?
Jemn├í v├Ązba nit├ş na tomto pl├ítne pripom├şna povrch pl├ítna profesion├ílnych umelcov.
─îo je tla─Ź Premium?
Pri tla─Źi Premium pou┼ż├şvame drah┼íie farby, ktor├ę maj├║ s├Żtej┼íie odtiene a s├║ odolnej┼íie vo─Źi vyblednutiu.
Bude obraz ─Źasom bledn├║┼ą?
Neodpor├║─Źame umiest┼łova┼ą obraz priamo pod slne─Źn├ę svetlo alebo do vlhkej miestnosti. ─îasom by sa tak mohol zn├ş┼żi┼ą jas obrazu.
─îo je lakovanie?
Lakovanie vytv├íra na pl├ítne ─Ćal┼íiu ochrann├║ vrstvu. Obraz bude odolnej┼í├ş vo─Źi drobn├Żm po┼íkodeniam a na osvie┼żenie nalakovan├ęho obrazu ho m├┤┼żete utrie┼ą m├Ąkkou, mierne vlhkou handri─Źkou.
M├┤┼żem na obr├ízok umiestni┼ą text?
├üno, v programe na vytv├íranie obr├ízkov m├┤┼żete k fotografii prida┼ą ─żubovo─żn├Ż text.
D├í sa obr├ízok vypra┼ą?
Obraz mo┼żno jemne utrie┼ą suchou m├Ąkkou handri─Źkou alebo ┼ípongiou; neodpor├║─Źa sa pou┼ż├şva┼ą mokr├ę prostriedky. Pou┼żitie vlhkej ┼ípongie je povolen├ę len v pr├şpade, ┼że bol obraz nalakovan├Ż.
Povrch obrazu je matn├Ż?
Dodato─Źn├í vrstva laku poskytuje jemn├Ż sat├ęnov├Ż povrch
Ak├ę s├║ po┼żiadavky na s├║bory na tla─Ź?
Najlep┼íou mo┼żnos┼ąou je fotografia zhotoven├í fotoapar├ítom alebo telef├│nom. Ve─żkos┼ą s├║boru od 1 do 32 MB. Aspo┼ł jedna strana obr├ízka mus├ş ma┼ą minim├ílne 1700 pixelov.
Ako bude moja objednávka zabalená?
Ka┼żd├Ż obr├ízok je zabalen├Ż do stre─Źovej f├│lie a zabalen├Ż v prepravnej krabici. K obr├ízku je mo┼żn├ę objedna┼ą aj dar─Źekov├ę balenie.
Ak├í je ┼í├şrka nosidiel?
┼á├şrka nosidiel = 2 cm